Povedali o nás

Please wait while JT SlideShow is loading images...
Igor Bukovský
Sme pripravení pozorne počúvať, dôsledne navrhnúť a promptne riešiť.

Virtuálne prehliadky

 

Čo sú virtuálne prehliadky a pre koho sú určené?

Pre hotely, priváty, hostely, penzióny, byty , domy, výstavy, športové areály a iné spoločenské priestory.

Prezentácia a referencie ubytovacieho zariadenia sú najdôležitejšie faktory pri získavaní novej klientely. Keďže konkurencia je veľká tak platí kto je lepší, má aj väčšie zisky. Zvlášť pri ubytovaní  je veľmi dôležité, keď potenciálny zákazník môže vidieť, čo kupuje, presnješie keď si rezervuje ubytovanie.

Hovorí vám niečo pojem 3D panoráma alebo virtuálna prehliadka?

Vďaka virtuálnej prehliadky môže návštevník  interaktívne zasiahnuť do celkového pohľadu. Bude sa cítiť tak, ako keby na danom mieste skutočne stojí on sám a všetky detaily miestnosti si môže podrobne pozrieť.

Predstavte si, že Váš potenciálny zákazník si prezrie každý kúsok Vášich priestorov a práve z tohto dôvodu si rezervuje ubytovanie presne u vás. A viete prečo? Pretože vie, čo kupuje, a to je dôležité. V 21. storočí si už nikto nedovolí kúpiť mačku vo vreci.

Oslovte svojich budúcich klientov atraktívnejšie ako konkurencia a buďte o krok vpred.

Svoju prácu odvádzame na  100%, žiadne bezvýznamne sľuby, ale kvalitný výkon. Spolupráca s nami rodí len ďalšie ovocie. Nechajte si u nás spraviť virtuálnu prehliadku a pochopte silu zobrazenia a následne aj veľkých ziskov.

 

Ukážky

bratislavský hrad a okolie rezidencia kaskády

rezidencia kaskady v noci

Otázky a odpovede

  • 1) Je možné virtuálnu prehliadku vložiť na moju web stránku?
  • 2) Ako je zálohovaná prehliadka pre prípad, že by som ju omylom vymazal?
  • 3) Sú vytvorené panorámy v mojom vlastníctve?
  • 4) Musím platiť dalšie poplatky okrem vytvorenia prehliadky?
  • 5) Kedy a ako zaplatím za virtuálnu prehladku?
  • 6) Koľko miesta zaberajú panorámy na internetovom serveri, kde sú uložené?
  • 7) Koľko trvá vytvorenie virtuálnej prehliadky?
  • 8) Prečo je Vaša cena nižšia oproti konkurencii?
  • 9) V čom sa odlišujeme od konkurencie?

1)Je možné virtuálnu prehliadku vložiť na moju web stránku?

Bez problémov sa dá implementovať na Vaše stránky, ak máte na zaplatenom webhostingu dostatok miesta na uloženie výsledných panorám. Bežne panorámy nepresiahnu kapacitu pár desiatok megabajtov priestoru, čo v dnešnej dobe poskytuje večšina webhostingových firiem na internete za priaznivé ceny.

2) Ako je zálohovaná prehliadka pre prípad, že by som ju omylom vymazal?

Vytvorenú virtuálnu prehliadku obrdžíte od nás na CD nosiči, čím je zabezpečené, že máte vo vlastných rukách to, za čo ste si zaplatili aj v prípade, že príde k strate dát na internete alebo v PC. V prípade straty Vám ich vieme bezplatne zaslať na CD alebo USB kľúči.

3) Sú vytvorené panorámy v mojom vlastníctve?

Áno sú a okrem sprevádzkovania virtuálnej prehliadky na web stránke obdržíte od nás aj CD s panorámami, 360-stupňovými pohľadmi a zdrojovými fotkami, ktoré môžete svojvoľne používať bez obmedzení.

4) Musím platiť dalšie poplatky okrem vytvorenia prehliadky?

Neúčtujeme žiadne dalšie poplatky za prevádzku virtuálnej prehliadky. Platíte len za vytvorenie.

5) Kedy a ako zaplatím za virtuálnu prehladku?

Zákazník si najprv prezrie výsledok,a platí za panorámi ktoré chce použiť a je s nimi spokojný. Obratom po úhrade obdrží CD s dátami a postup ako implementovať prehliadku na jeho web stránku. V žiadnom prípade nekupuje mačku vo vreci.

6) Koľko miesta zaberajú panorámy na internetovom serveri, kde sú uložené?

Jedna panoráma zaberie približne 4 až 7 MB miesta, čo nie je veľa vzhľadom na poskytovanú veľkosť priestoru pri webhostingu.

7) Koľko trvá vytvorenie virtuálnej prehliadky?

Podľa počtu panorám vieme približne odhadnúť časovú náročnosť celého procesu, no kompletná realizácia nepresiahne od fotenia po prezentáciu výsledkov viac ako 1 týždeň. Samotné fotenie zaberie aj s prípravami maximálne pol dňa pre bežný hotel či penzión (do 10 panorám).

8) Prečo je Vaša cena nižšia oproti konkurencii?

Zákazník neplatí žiadne licenčné a prevádzkové poplatky. Využívame profesionálnu foto techniku, ktorá podstatne skráti čas strávený fotením, čím dokážeme vytvoriť panorámu pomerne rýchlo a bez dotatočných zásahov. Jednotlivé kroky máme zautomatizované, čo taktiež prispieva k rýchlosti a teda aj nižšej výslednej cene.

9) V čom sa odlišujeme od konkurencie?

Žiadne poplatky za používanie, platba až po odprezentovaní prehliadky, prehliadka sa stane majetkom klienta, bezkonkurenčne najnižšie ceny, časové prispôsobenie sa klientovi, profesionálna foto technika.

 

Objednávka

Ak máte predbežný záujem o virtuálnu prehliadku, neváhajte nás kontaktovať.

 

 
Copyright © 2010 prosperon.sk. Všetky práva vyhradené.