Povedali o nás

Please wait while JT SlideShow is loading images...
Igor Bukovský
Sme pripravení pozorne počúvať, dôsledne navrhnúť a promptne riešiť.

Web stránky

Úvodné informácie

Nemáte doposiaľ webovú stránku, alebo nie ste spokojný s tou, ktorú máte? Nechajte si od nás vytvoriť modernú a fungujúcu stránku a začnite využívať potenciál internetu. Ak nemáte www stránky, je pravdepodobné, že časť Vašich potenciálnych zákazníkov sa o Vás vôbec nedozvie. Keď porovnáte rôzne formy reklamy, tak internetová prezentácia patrí k prostriedkom s najväčšou mierou návratnosti. Prečo potrebujete dobré stránky? Dobré webové stránky dokážu získať návštevníkov aj bez platenej reklamy. Sú dôveryhodnejšie, presvedčivejšie a majú dlhšiu životnosť. Vieme, ako dobré stránky vytvoriť a radi vám to dokážeme. Webové stránky vytvárame pre širokú verejnosť. Intuitívne. Jednoducho použiteľné. Maximálne kompatibilné a optimalizované pre úspech. Ponúkame spoľahlivosť a precíznosť vo všetkých fázach Vášho internetového projektu, od návrhu až po finálnu realizáciu. Profesionálna starostlivosť o našich zákazníkov a ich spokojnosť aj po úspešnom ukončení projektu je našou prioritou. Odovzdaním projektu sa tvorba web stránok a naša práca nekončia. K dispozícií Vám bude nonstop podpora, poradenstvo, vždy aktuálne manuály a pomocník. Neustály vývoj systému zvyšuje spokojnosť našich klientov ako aj ich zákazníkov. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Webdesign - Tvorba web stránok

Tvoríme web stránky ušité klientom na mieru s citom pre individuálne potreby a ciele klienta. Samozrejmosťou je moderné a kreatívne spracovanie pri dodržaní technických štandardov. Zhotovíme pre Vás príťažlivú a zároveň funkčnú web stránku, ktorá efektívne vylepší povedomie o Vašej značke a umožní Vám lepšie komunikovať so zákazníkmi.

Redesign (oprava) web stránok

Skutočnosť že trendy a pokrok idú stále dopredu platí na internete dvojnásobne. Máte pocit že už Vaša stránka nepatrí medzi trendové a moderné, ale nechcete investovať do novej web stránky? Máme pre Vás riešenie, radi "prezlečieme" Vašu súčasnú stránku do moderného a trendového designu, poprípade doplníme nové funkcie aby vyzerala ako nová.

Tvorba internetových obchodov

Rozmýšľate o predaji na internete a neviete si vybrať z veľkého množstva systémov? Náš e-shop systém je vytvorený pomocou modernej technológie ktorá Vám zabezpečí jednoduchú správu tovaru a samozrejme príjemný a bezpečný nákup pre Vašeho zákazníka.

Aktualizácia web stránok

Každá web stránka potrebuje z času na čas aktualizovať alebo zmeniť svoj obsah. V prípade že sa Vás to týka naskytujú sa dve riešenia. Prvým riešením je urobiť aktualizáciu web stránky priamo v zdrojovom kóde. Ako druhú možnosť Vám ponúkame implementáciu redakčného systému CMS do Vašej stránky a správu obsahu si tak budete môcť vykonávať sami.

CMS - Redakčný systém

Skratka CMS (Content Management System) označuje systém pomocou ktorého môžete jednoducho a rýchlo spravovať obsah Vašej web stránky a tým udržovať stránku stále aktuálnu. Systém je navrhnutý tak, aby bola správa stránky jednoduchá a príjemná a po malom zaškolení ju zvládol naozaj každý.

Zvyšovanie návštevnosti

Jedným z meradiel kvalitnej web stránky je aj jej návštevnosť. Stránka ,o ktorej nikto nevie, nemôže plniť Vaše obchodné ciele. Na výšku návštevnosti vplývajú rôzne faktory ktoré môžeme ovplyvniť. Využite naše služby pre zvýšenie návštevnosti Vašej stránky, zvýšite tým svoj zisk.

SEO optimalizácia web stránok

Jednou z najznámejších metód zvyšovania návštevnosti je SEO optimalizácia - Search Engine Optimization. Cieľom optimalizácie je zvýšenie pozície vo vyhľadávačoch na vybrané kľúčové slová ktoré vystihujú charakter optimalizovanej web stránky. Kvalitnou optimalizáciou sa Vaša web stránka stane navštevovanejšou a ľahšie dostupnejšou pre Vašich budúcich návštevníkov.

Kontextová reklama

Jednou z možností ako zvýšiť návštevnosť Vašej web stránky je využitie platenej reklamnej plochy pomocou služby Google AdWords. Naši špecialisti Vám zabezpečia kompletnú správu kampane s cieľom minimalizovať výdavky pri maximalizácii dosiahnutia Vašich cieľov.

Písanie reklamných textov - Copywriting

Písanie reklamných textov pre web sa vyznačuje danými špecifikami. Text na web musí byť písaný predovšetkým stručne a výstižne, aby zaujal čitateľa. V prípade že text Vašich web stránok neupúta alebo nudí, návštevník odíde niekam inam. Ak máte pocit že Vašim textom niečo chýba, zverte ich do rúk našim odborníkom.

Testovanie prístupnosti

Je Vaša web stránka neprehľadná alebo zložitá v orientácii pre Vašich návštevníkov? Web stránku otestujeme reálnymi používateľmi a určíme jej slabé miesta. Po analýze navrhneme najoptimálnejšie riešenie problému, aby používanie web stránky bolo jednoduché a intuitívne.

Grafické práce - Tvorba logotypov a korporátnej identity

Kvalitné logo je základom propagácie. Vystihuje a reprezentuje Vaše obchodné zámery, je ľahko zapamätateľné a odlišuje Vás od konkurencie. Vytvoríme Vám kompletnú korporátnu identitu, od samotného návrhu loga až po realizáciu ostatných produktov propagácie.

Multimediálne prezentácie

Plánujete sa zúčastniť konferencie alebo veľtrhu a potrebujete prezentovať Vaše služby alebo produkty. Vytvoríme Vám multimediálnu prezentáciu, ktorú môžete jednoducho dodať Vašim partnerom.

 


 
Copyright © 2010 prosperon.sk. Všetky práva vyhradené.